Pośrednik Bezpieczny.pl 05345

Jestem agentem ubezpieczeniowym pracującym w zawodzie od ponad 10 lat. Współpracuję z niemal wszystkimi zakładami ubezpieczeń w obrębie ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń majątkowych. To sprawia, że mogę bez większych przeszkód analizować i porównywać różne produkty ubezpieczeniowe. Około 5 lat temu pierwszy raz spotkałem się z ofertą NNW Szkolnego Bezpieczny.pl. Warunki ubezpieczenia w stosunku zakresu do ceny były wręcz niespotykane. Nie mogłem zrobić nic innego jak tylko nawiązać współpracę, aby móc zaproponować swoim klientom tak unikalny produkt. Jako Pośrednik Bezpieczny.pl oferuję Państwu fachowe doradztwo oraz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 05345, który gwarantuje każdemu klientowi 10% zniżki na ubezpieczenie.

Bezpieczny.pl

Bezpieczny.pl to multiplatforma ubezpieczeniowa na której klienci mogą zakupić ubezpieczenia uszyte na miarę rynkowych oczekiwań. Produkty Bezpieczny.pl gwarantowane są przez wiodącego, międzynarodowego ubezpieczyciela - Generali TU SA. Każde ubezpieczenie Bezpieczny.pl zostało napisane od zupełnych podstaw, aby definicje były zrozumiałe, a zakres ubezpieczenia był możliwe jak najbardziej "szczelny" i kompletny. Wypracowano także nowatorski system dystrybucji polis dzięki czemu ich ceny są bardzo korzystne, a system transakcyjny prosty i intuicyjny.

Generali TU SA

Generali TU SA to międzynarodowy ubezpieczyciel, którego korzenie sięgają do roku początków XIX wieku we Włoszech. Ponad 200 lat tradycji pozwoliło na ugruntowanie Generali na arenie międzynarodowych zakładów ubezpieczeń. Na chwilę obecną Generali zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich zakładów ubezpieczeń. Na polskim rynku z ubezpieczeniami Generali spotkamy się pod trzema markami sprzedażowymi - Generali, Proama oraz Concordia.